+90 242 323 98 02

Hakkımızda

Filo İnşaat Antalya’da İnşaat Sektöründe aktif bir konuma sahip olarak hizmetine devam etmektedir. Filo İnşaat yaptığı her inşaatta daha iyiyi, kaliteliyi ve yenilikleri ortaya çıkararak inşaat sektöründe kendini Antalya’da kanıtlamış bir firmadır.

Filo İnşaat Antalya’da bugüne kadar Konyaaltı, Lara Bölgesi, Güzeloba, Meydan Kavağı, Şirinyalı ve Geyikbayırı’nda Bir çok konuta imzasını atmıştır.
Sektöründe her zaman en iyilere imza atmış bir firma olarak 2 Otel Projesi, Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m² alan üzerine Fabrika Projesi tamamlamıştır ve sektöründe lider bir konuma gelmiştir.

Filo İnşaat, sektöründe yenilik, kalite ve daha mükemmeli yakalamayı misyon olarak edinmiştir. İnşaatını üstlendiği yerlerde hızlı, kaliteli ve zamanında çalışarak, çalışmalarının haklı gururunu taşımıştır.

Filo İnşaat, sektöründe insanlara daha iyi bir yaşama alanı oluşturmak, insanların alım gücüne yardımcı olmak, insanları konut sahibi yapmak, yapılan işlerde yenilikleri, kaliteyi ve en mükemmeli hedeflemektedir. Filo İnşaat, bu hedefini bugüne kadar yaptığı tüm işlerde pekiştirmiş ve Antalya’daki gözde firmalar arasında ismini üst sıralara yazdırmıştır.

Her zaman en mükemmeli daha iyi kaliteyi ve yenilikleri ilke edinerek, insanlara daha huzurlu yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen bir firma olarak, farkımızı ve farklılıklarımızı yerinde görmeye davet ediyoruz.